Setur

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.6 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Setur
Tatil planınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için Setur uygulamasının seçeneklerine göz atın.

Setur, iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tabeltinize ücret ödemeden indirerek kullanacağınız kaliteli bir seyahat uygulamasıdır. Uygulamanın seçenekleri doğrultusunda hareket ettiğiniz taktirde tatil planlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme imkanını elde edin. 

Yurt içinde ve yurt dışında binlerce otel, tur ve uçak bileti seçeneğinin yanı sıra; özel kampanyalar, lokasyon desteği, kişiselleştirme ve rehber asistanı, seyahat rehberleri gibi mobil uygulamaya özel deneyimlerle seyahat planlama imkanının her an elinizin altında olması için Setur mobil uygulamasının seçeneklerini değerlendirin. 

Sık sık seyahat ediyor ya da tatil yapmak için en güzel otel de konaklamak istiyorsanız Setur mobil uygulamasını kullanın. İster üye olun isterseniz de misafir kullanıcı olarak Setur'dan en renkli tatil planını yapın. Otel ve turları favorilerinize ekleyerek kendi beğeni ve tercihlerinize göre kişiselleştirme yapabilir, seyahat rehberleri uygulaması ile yurt içi yurt dışı seyahatlerinize özel önerilerden faydalanabilirsiniz. 

Uygulamanın seçeneklerinden biri olan Yakınımdaki Setur'u değerlendirin. Listelenen Setur şubeleri telefon ve adres bilgileri sayesinde en yakındaki Setur şubesini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Setur yetkili satış acentesini bularak harita üzerinden seçmek, detaylarını görmek, doğrudan arama yapmak ya da yol tarifi almak artık çok kolay. Bu sebeple tüm tatil planlarınız Setur'dan geçiyor. 

Setur indir
DİĞER SÜRÜMLER